LOGO I LOGOTYPY

To wizytówka firmy, znak rozpoznawalny na tle konkurencji. Powinien w pełni odzwierciedlać idee firmy i dążyć do budowania pozytywnych skojarzeń.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

To spójny wizerunek wszelkich materiałów reklamowych firmy. To wspólna kolorystyka, charakterystyczne elementy, skojarzenia. 

MATERIAŁY REKLAMOWE

Tworzę projekty graficzne do internetu (strony www, social media) i do druku. Kompleksowa realizacja, od projektu do druku lub do internetu.

STRONY INTERNETOWE

Kompleksowa obsługa (wybór domeny, serwera) lub wybrany zakres, np. zmiana szaty graficznej, aktualizowanie treści lub przeszkolenie w zakresie prowadzenia strony lub bloga.

OBRÓBKA ZDJĘĆ, FOTOGRAFIA

Fotografia cyfrowa produktów, wnętrz, osób – na potrzeby realizowanych projektów – o dowolnej tematyce, w dowolnym formacie i w dowolnej ilości.

REDAGOWANIE TREŚCI

Jeśli nie wiesz co powinno znaleźć się na stronie internetowej czy w materiałach reklamowych, nie martw się tym, pomogę w redagowaniu treści lub zrobię to za Ciebie.

PROJEKTY NIETYPOWE

Prace koncepcyjne, introligatorskie, tłoczenia, złocenia, itp. 

GADŻETY REKLAMOWE, KOSZULKI

U mnie możesz zamówić wszelkie gadżety z Twoim logo. Wszystko przygotuję, wybierzemy najlepszy pomysł, kojarzący się z Twoją marką >>> ZOBACZ (link) dostępne produkty. 

STYL I JAKOŚĆ

W projektach kładę nacisk na czytelność, przejrzystość, odpowiednie proporcje i jasny przekaz. Czasem mniej znaczy więcej, choć nie musi to być od razu minimalizm.